o nas


Nasza firma działa na rynku ubezpieczeniowym od 1991 roku, przez cały okres swojej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie ubezpieczeń. Fachowa i miła obsługa przyciąga do nas coraz więcej nowych klientów. Nasi agenci służą profesjonalną pomocą oraz pozytywnym podejściem do klienta.

Zespół jaki stworzyliśmy, ze specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych i finansowych spowodował, iż znaleźliśmy się w czołówce najlepszych agencji w Polsce. Nasz sukces zawdzięczamy również naszym Klientom, którzy od samego początku obdarzyli nas swoim zaufaniem i do dnia dzisiejszego zostali z nami.

Duży nacisk kładziemy na wiedzę jaką posiadają nasi agenci. Cały czas staramy się pogłębiać na bieżąco wiedzę aby sprostać jak lepiej wymaganiom naszych Klientów.

Produkty ubezpieczeniowe dobieramy Indywidualnie do potrzeb Klienta, kierując się maksymalnym zakresem pokrycia ubezpieczeniowego, przy jednoczesnym obniżeniu ceny, służąc jednocześnie rzetelną pomocą. Oferujemy kompleksową obsługę ubezpieczeniową zarówno dla klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego. Współpracujemy z ponad 20 Towarzystwami Ubezpieczeń. Dokonując analizę ryzyka na które narażony jest każdy zapewniany rozwiązania satysfakcjonujące naszych Klientów

Centrum Ubezpieczeniowe PARTNER jest laureatem wielu wyróżnień i nagród za dotychczasową współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zarówno pod względem sprzedaży jak rozwoju struktur sprzedaży. Doceniają, nagradzają i gratulują nam firmy ubezpieczeniowe.


Home     O nas     Partnerzy     Kontakt

Copyright by Mnemoniksoft © 2007 - © All rights reserved.