nasi partnerzy
Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi. PZU należy dziś do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych w Polsce. W 2006 roku uzyskała rekordowy wynik finansowy w historii polskich ubezpieczeń - zysk netto na poziomie 3,7 miliarda złotych stawia Grupę PZU w gronie najbardziej dochodowych instytucji finansowych w kraju, a także wśród najbardziej efektywnych instytucji ubezpieczeniowych na rynku europejskim.


Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to towarzystwo należące do Grupy Ergo Hestia. Misją MTU jest rozpowszechnianie prostych i tanich produktów ochrony ubezpieczeniowej. MTU oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC wraz z pakietem dodatkowych ryzyk, ubezpieczenia majątkowe oraz rolne. Największy udział w portfelu stanowią ubezpieczenia OC.


Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Link4 było pierwszą firmą ubezpieczeniową w Polsce, oferującą ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli poprzez Internet i telefon. Oferta Link4 to poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi także ubezpieczenia mieszkań i podróży oraz firm.
Benefia TU SA działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 1999 roku. Oferta Towarzystwa obejmuje szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Ubezpieczenia komunikacyjne oferowane przez Benefia sprzedawane są w ramach różnego rodzaju programów ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.
You Can Drive to marka należąca do Grupy Ergo Hestia, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Polsce. Marka YCD została stworzona z myślą o młodych ludziach. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób poniżej 30 roku życia, posiadających prawo jazdy od co najmniej dwóch lat, często cenowo dyskryminowanych przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe.
Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Ciekawą ofertą dla klientów indywidualnych jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, sprzedawanych w systemie direct, czyli przez telefon i internet.
Liberty Ubezpieczenia to marka należąca do amerykańskiej grupy ubezpieczeniowej Liberty Mutual Insurance, pod którą oferowane są ubezpieczenia komunikacyjne a w tym OC, AC, NNW, Assistance, ubezpieczenie szyb oraz ubezpieczenia mieszkaniowe. Kluczowym założeniem Liberty Ubezpieczenia jest oferowanie ubezpieczeń komunikacyjnych w dobrej cenie oraz najwyższej jakości obsługi Klienta, zwłaszcza w zakresie likwidacji szkód.

AXA DIRECT rozpoczęła działalność w Polsce w listopadzie 2006 roku, oferując ubezpieczenia komunikacyjne dla właścicieli samochodów. AXA DIRECT oferuje pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych.

Proama jest jedną z najmłodszych i najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych w Polsce. Firma wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.


Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń SA to firma, która powstała z przekształcenia Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń - obecnego na polskim rynku od ponad 20 lat. Należy do Grupy Gothaer - jednego z największych i najstarszych ubezpieczycieli w Niemczech.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. Powstało w 1920 roku. Domeną działalności firmy są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Oferta WARTY kierowana jest do bardzo szerokiej grupy klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klientom indywidualnym Towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. 28 grudnia 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. Oraz TUiR „WARTA" S.A. Połączyły siły. Powstało w ten sposób drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.
Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz, rozwijając się dynamicznie, stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska wyniosły w 2014 roku 2,5 miliarda złotych, a aktywa pod zarządem grupy sięgnęły niemal 14 mld zł. To stawia Grupę Allianz w czołówce instytucji ubezpieczeniowych działających w Polsce.
Spółka otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA. Pierwsze polisy wystawiła rok późnej. W 1997 roku znaczącym akcjonariuszem Spółki został amerykański inwestor: CIGNA Insurance Company. Dzięki temu oraz konsekwentnej realizacji strategii już w 1998 roku Spółka wypracowała zysk bilansowy, który osiągała również we wszystkich kolejnych latach działalności. Już w 2001 roku akcjonariusze otrzymali po raz pierwszy dywidendę. W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) poprzez pozyskanie nowego akcjonariusza - Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. W związku z tym faktem od 6 lutego 2008 roku Spółka działa pod nazwą InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.
Ergo Hestia jest polską grupą towarzystw ubezpieczeniowych, która istnieje od 1991 roku. Grupa posiada sieć ponad 3700 doradców ubezpieczeniowych, którzy działają na terenie całego kraju, ponad 600 punktów obsługi klienta, a także 60 punktów sprzedaży. Hestia może pochwalić się drugim miejscem w Polsce pod względem wysokości zebranej składki ubezpieczeniowej brutto.
Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. (www.vig.com) Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej. Compensa proponuje elastyczne rozwiązania, Klient może wybierać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi kompleksową ochronę mienia. Aby spełnić oczekiwania Klientów i zaspokoić ich potrzeby Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group stale rozszerza i unowocześnia swoją ofertę.
Marka UNIQA jest obecna na polskim rynku ubezpieczeniowym od 15 lat. Dzięki przejęciu w roku 2000 ZUiR POLONIA, najstarszego polskiego ubezpieczyciela, czerpiemy z jego 25 lat doświadczeń. Jesteśmy 6. ubezpieczycielem majątkowym na rynku i liderem sektora ubezpieczeń dedykowanych wspólnotom, spółdzielniom mieszkaniowym oraz ich mieszkańcom. Obecnie ubezpieczamy 50 proc. spółdzielni mieszkaniowych, 40 proc. wspólnot mieszkaniowych oraz ponad 500 tys. mieszkań. W sumie produkt z logo UNIQA ma ponad 1 mln klientów.
Copyright by Mnemoniksoft © 2007 - © All rights reserved.